Nowoczesna chirurgia stomatologiczna i jej zalety

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE METODY LECZENIA – 100% BEZPIECZEŃSTWA I KOMFORTU

Chirurgia stomatologiczna to jedna z tych dziedzin wiedzy, które w ostatnich latach rozwijają się szczególnie dynamicznie. Leczenie pacjenta może mieć zróżnicowany charakter, a jednak w żaden sposób nie wpływa to ani na standardy obsługi, ani na zastosowanie indywidualnego podejścia.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Osoby, które liczą na pomoc mogą dziś spodziewać się nie tylko pełnej diagnostyki, ale również usuwania zębów tak w znieczuleniu miejscowym, jak i ogólnym, chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych oraz zębów dodatkowych, a także na resekcje ich korzeni, hemisekcje, usuwanie torbieli szczęk i różnego rodzaju zmian, z którymi często mamy do czynienia na błonie śluzowej, dziąsłach i samych kościach szczęk.

Zabiegi chirurgiczne wspierają dziś także leczenie ortodontyczne, nowością są zaś zabiegi z zakresu periochirurgii, a więc te, które pozywają na wydłużenie korony klinicznej, co okazuje się niezbędne przed leczeniem zachowawczym i protetycznym u wielu pacjentów.

DLACZEGO ZABIEG CHIRURGICZNY W J-DENT?

1. Zapewnisz sobie kompleksową opiekę

W profesjonalnym gabinecie stomatologicznym można dziś liczyć nie tylko na trafną diagnozę, ale i na to, że nasz problem zostanie rozwiązany nie tylko szybko, ale i z wyjątkową skutecznością.

Jeszcze przed zabiegiem zwykle wykonywana jest pełna diagnostyka połączona z badaniem RTG. Te wykorzystuje jedynie niewielką dawkę promieniowania, a jednocześnie daje pewność, że chirurg nie popełni błędu ani w diagnozie schorzenia, ani w ocenie swoich możliwości.

2. Każda wizyta będzie komfortowa i przyjemna

Wiele osób rezygnuje jednak z poddawania się stomatologicznym zabiegom chirurgicznym nie z powodu braku zaufania do samego stomatologa, ale dlatego, że wspomniane zabiegi jawią się jako bolesne. Kiedyś rzeczywiście nie dało się tego uniknąć, teraz jednak znieczulenie miejscowe lub ogólne staje się normą, a sama jakość znieczulenia i jego siła jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów.

3. Zaraz po leczeniu będziesz mógł cieszyć się pełnią życia

Co ciekawe, coraz częściej znajduje w tym przypadku zastosowanie znieczulenie komputerowe – nowoczesne, a przy tym bezbolesne. Niejednokrotnie za jego przeprowadzenie odpowiada doświadczony anestezjolog, co jest dodatkową gwarancją sukcesu.

Pacjenci nie muszą też martwić się tym, że zabieg chirurgiczny pociąga za sobą konieczność poddania się długiemu procesowi rekonwalescencji. Owszem, nie da się go uniknąć, trwa on jednak znacznie krócej niż się tego spodziewaliśmy.

Autor

Portal

j-dent.com.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@ j-dent.com.pl

Profesjonalne centrum stomatologiczne oferujące kompleksowe zabiegi dentystyczne