Przegląd nowoczesnych metod leczenia zębów

ZAAWANSOWANE, BEZPIECZNE I BEZBOLESNE METODY LECZENIA

Gdy w zębie pojawiają się bardzo głębokie ubytki spowodowane przez próchnicę, wielu pacjentom wydaje się, że nie ma już mowy o ich uratowaniu. Na szczęście, nie jest to prawda, nawet tego rodzaju problem są bowiem możliwe do rozwiązania pod warunkiem, że nie będziemy niepotrzebnie eksperymentować, ale udamy się do specjalisty, o którym wiemy, że będzie nam w stanie nieść profesjonalną pomoc.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Dziś w gabinetach, w których jakość usług stoi na wysokim poziomie można liczyć nie tylko na pełną diagnostykę, ale również na precyzyjne leczenie kanałowe tym skuteczniejsze, że w trakcie jego trwania zastosowanie znajduje tak zwany mikroskop zabiegowy. Stomatolodzy podejmują się również zamykania perforacji korzenia oraz usuwania złamanych narzędzi.

Można też liczyć na udrożnienie nawet tych kanałów, które jeszcze nie tak dawno kwalifikowano jako te, które nie nadają się do leczenia. Samo leczenie kanałowe to jeden z tych zabiegów, o których można mówić z pełnym przekonaniem, że jest ratunkiem dla zębów. Pozwala nie tylko na opracowanie kanałów korzeniowych, ale i na ich szczelne wypełnienie, dzięki czemu zmiany w nich nie zachodzą nawet przez wiele lat.

DLACZEGO LECZENIE KANAŁOWE W J-DENT?

1. Otrzymasz dokładną diagnozę

Leczenie skomplikowanych chorób zębów jest możliwe jedynie wówczas, gdy schorzenia te zostaną szybko i trafnie zdiagnozowane i już choćby dlatego dobrym pomysłem jest zainteresowanie się usługami świadczonymi przez rzeczywistego specjalistę.

Diagnostyka ta nie bazuje już dziś wyłącznie na wywiadzie z pacjentem, z pomocą przychodzi nam bowiem mikrotomografia komputerowa – bezpieczna, a przy tym nieinwazyjna. Można dzięki niej wykonać trójwymiarową wizualizację, pomocną dla stomatologa, a przy tym czytelną dla pacjenta.

2. Zagwarantujesz sobie bezpieczne i skuteczne znieczulenie

Już podczas zabiegu nie trzeba też bać się bólu, stomatologia umie sobie z nim bowiem radzić. Znieczulenie jest dobierane pod kątem naszych indywidualnych preferencji, coraz częściej pojawia się przy tym znieczulenie komputerowe – nie tylko bardzo bezpieczne, ale i bezbolesne.

3. Otrzymasz gwarancję jakości

Najlepsi lekarze biorą też odpowiedzialność za wykonywane przez siebie zabiegi, pacjent ma więc prawo oczekiwać tak zwanej gwarancji jakości i nie musi obawiać się wielokrotnego leczenia tych samych zębów.

Autor

Portal

j-dent.com.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@ j-dent.com.pl

Profesjonalne centrum stomatologiczne oferujące kompleksowe zabiegi dentystyczne