Implanty zębowe

1000 udanych zabiegów

J-DENT jest w stanie pochwalić się doświadczonym zespołem implantologicznym, którzy sprawiają, że pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo podczas całego leczenia. Można być pewnym, że zdrowy i ładny uśmiech jest tu absolutnym priorytetem, a dążenie do perfekcji na tym polu jest pasją i misją grona naszych specjalistów.

Oferta kompleksowa

Oferta J-DENT zawiera:

- pełną diagnostykę implantologiczną;

- wykonane z trwałych, certyfikowanych materiałów implanty zębowe;

- nowoczesne techniki regeneracyjne tkanek wykorzystujące biomateriały;

- pełne wsparcie z zakresu chirurgii przedimplantacyjnej, czyli m.in. podniesienie zatoki szczękowej.

Dlaczego postawić na J-DENT?

1. Zyskasz naturalny i zdrowy uśmiech na lata

Najważniejszy jest oczywiście zdrowy uśmiech, który będzie można uzyskać na długie lata. Chirurg umieszcza w miejscu usuniętego korzenia zęba, bezpośrednio w kości szczękowej, wytrzymałą śrubę tytanu. W ten sposób sztuczny ząb uzyskuje dokładnie takie samo oparcie w szczęce, jak ząb naturalny. Korzyść wizualna łączy się tutaj z korzyścią praktyczną, ponieważ praca implantu również jest taka sama, jak praca prawdziwego zęba.

2. Znajdziesz się pod opieką najlepszych specjalistów

Ogromne znaczenie ma to, że zespół J-DENT to znakomici i profesjonalni specjaliści. Przewodzi im dr n. med. Robert Łyszczarz, szef implantologii w Veronadent. Posiada szerokie kompetencje, które przełożyły się na niezliczoną ilość udanych zabiegów i tym samym ogromne grono zadowolonych pacjentów na całym świecie. Jest ich już ponad tysiąc, a liczba ta cały czas rośnie.

3. Będziesz czuł się komfortowo i bezpiecznie

W czasie procedury chirurgicznej nie można też nie doceniać kwestii związanych z komfortem i poczuciem bezpieczeństwa. Pacjent w czasie zabiegu jest rozluźniony, będzie ustawiony w sposób wygodny i dopasowany do jego preferencji. Za kwestie znieczulenia odpowiadać będzie znakomity anestezjolog, dzięki czemu nie będzie ryzyka odczuwania jakiegokolwiek bólu.

4. Otrzymasz gwarancję jakości

Jak w przypadku każdej usług, implantacja zębów powinna wiązać się z odpowiednią gwarancją. J-DENT jej udziela w odniesieniu do wszystkich czynników wykorzystywanych przy budowie sztucznego zęba. Wykorzystywany będzie nowoczesny, ale wielokrotnie przetestowany materiał, a technika wprowadzania implantu to wypróbowana w wielu sytuacjach niezawodna metoda.

Autor

Portal

j-dent.com.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@ j-dent.com.pl

Profesjonalne centrum stomatologiczne oferujące kompleksowe zabiegi dentystyczne