Czego oczekiwać od współczesnej ortodoncji?

SETKI PACJENTÓW Z ODMIENIONYM UŚMIECHEM

Idealny uśmiech to jedno z tych marzeń, które, dzięki możliwościom współczesnej stomatologii, ma szansę na zrealizowanie. Prawidłowy zgryz nie jest dostępny jedynie dla ludzi młodych, jeśli bowiem wada zostanie zdiagnozowana prawidłowo, a następnie wybrany zostanie aparat idealny do jej zminimalizowania, efekty potrafią być spektakularne.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Współczesna ortodoncja oferuje w związku z tym już nie tylko pełną diagnostykę wad zgryzu, ale także leczenie dzieci, dorosłych i młodzieży przy zastosowaniu tak ruchomych, jak i stałych aparatów ortodontycznych. Leczenie wad zgryzu może też odbywać się z wykorzystaniem aparatów lingwalnych i nakładek clear aligner, których zaletą jest to, że nikt poza pacjentem i jego lekarzem nie wie o ich istnieniu.

Ciekawym rozwiązaniem wydają się być także mikroimplanty ortodontyczne oraz zastosowanie przedprotetycznego leczenia ortodontycznego. Za przełomowe uznaje się też wprowadzenie tak zwanych zębów zatrzymanych do łuku zębowego, co jest dziś możliwe dzięki współpracy, jaką protetyk nawiązuje z chirurgiem.

DLACZEGO ORTODONCJA W J-DENT?

1. Zapewnisz sobie szybsze efekty

Poszukując ortodonty, który podejmie się próby przywrócenia nam atrakcyjnego uśmiechu nie warto eksperymentować, korzystanie ze wsparcia specjalisty wiąże się bowiem z szeregiem korzyści. Na pierwszy plan wysuwa się to, że osoba taka może przyspieszyć okres oczekiwania na końcowy efekt, dziś bowiem mamy do czynienia z nowoczesnymi technikami, o których jeszcze kilka lat temu rzadko można było usłyszeć.

2. Twój aparat może być niewidoczny

Nie bez znaczenia jest i to, że sam aparat nie musi być widoczny, jeśli martwi nas konieczność jego noszenia tak, aby był wystawiany na widok publiczny. Co ważne, takie niewidoczne aparaty i nakładki charakteryzują się coraz wyższą skutecznością.

3. Otrzymasz gwarancję długotrwałych efektów

Chyba najważniejszą zaletą współpracy z dobrym stomatologiem pozostaje jednak gwarancja utrzymującego się przez długi czas efektu końcowego jego pracy, a na to przecież jako pacjenci liczymy najbardziej.

4. Będziesz czuł się bezpiecznie pod opieką doświadczonych specjalistów

Autor

Portal

j-dent.com.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@ j-dent.com.pl

Profesjonalne centrum stomatologiczne oferujące kompleksowe zabiegi dentystyczne