Protetyka w nowoczesnym wydaniu

KOMFORTOWE LECZENIE ZAKOŃCZONE NATURALNYM I TRWAŁYM EFEKTEM

Leczenie protetyczne stanowi najlepszy dowód na to, że nawet konieczność usunięcia zęba nie musi być utożsamiana z ryzykiem utraty serdecznego uśmiechu. Oczywiście, podczas wyboru gabinetu stomatologicznego, który nam je zaoferuje, należy zachować ostrożność, niektórzy lekarze nie są bowiem w stanie podołać oczekiwaniom współczesnych pacjentów.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Oferta protetyczna bywa dziś rozbudowana i obejmuje nie tylko wykorzystanie koron i mostów wykonanych ze zróżnicowanych materiałów. Składają się na nią również adhezyjne mosty tak porcelanowe, jak i kompozytowe, w obu przypadkach wzmacniane przez włókna szklane, jak i całkowite i częściowe protezy szkieletowe i akrylowe.

Ostatnio sporą popularnością cieszą się także protezy overdenture, które można instalować na tak zwanym uzębieniu resztkowym. Korony, mosty i protezy wykonywane są również z powodzeniem na implantach.

DLACZEGO PROTETYKA W J-DENT?

1. Otrzymasz dokładnie takie uzupełnienia, jakich potrzebujesz

Nie tylko oferta świadczy jednak o poziomie gabinetu stomatologicznego, do którego trafiliśmy, duże znaczenie okazuje się mieć bowiem również sposób, w jaki podchodzi się do pacjentów. Ci ostatni zwykle wiedzą jedynie, że chcą mieć znowu atrakcyjny uśmiech i to właśnie na stomatologu spoczywa obowiązek wykonania dokładnie takich uzupełnień, jakie są im potrzebne.

2. W Twoim leczeniu wykorzystamy nowoczesne technologie

Profesjonaliści nie uchylają się też przed stosowaniem nowoczesnych technologii wychodząc z założenia, że postępu, jaki dokonuje się naukach medycznych, nie należy się bać. Dzięki temu ich praca trwa krócej, a pacjent może cieszyć się wymarzonymi przez siebie rezultatami.

3. Zyskasz pewność siebie i piękny uśmiech

Nie można też zapominać o tym, że dobry stomatolog daje gwarancje tego, co dla pacjenta jest priorytetem – piękny uśmiech to dziś przecież sposób na podniesienie własnej atrakcyjności i zyskanie pewności siebie.

4. Będziesz pod opieką najlepszych specjalistów

Autor

Portal

j-dent.com.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@ j-dent.com.pl

Profesjonalne centrum stomatologiczne oferujące kompleksowe zabiegi dentystyczne