Co nam może zaproponować współczesna stomatologia estetyczna?

GWARANCJA NATURALNEJ POPRAWY UŚMIECHU NAWET W JEDEN DZIEŃ

Nie ma chyba takiej osoby, która nie marzyłaby o białych, lśniących zębach. Niestety, nie każdy może spoglądać w lustro z uśmiechem satysfakcji, a większość z nas po prostu musi się pogodzić z tym, że nasze zęby są dalekie od ideału. Nie oznacza to jednak, że nie mamy żadnych szans na poprawienie tego rodzaju niedoskonałości. Co więcej, jeśli zdecydujemy się na współpracę z dobrym stomatologiem, szanse te będą znacznie większe niż początkowo moglibyśmy się tego spodziewać.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Stomatologia estetyczna zajmuje się przede wszystkim korektą kształtu i koloru naszych zębów, na tym jednak nie kończą się jej możliwości. Wybielanie zębów jest dziś możliwe już podczas jednej wizyty złożonej w gabinecie, można też zdecydować się na estetyczne licówki porcelanowe, które przykleja się na powierzchnię zęba, gdy została ona zniszczona lub przebarwiona.

Obecnie stosuje się też wkłady i nakłady zarówno kompozytowe, jak i ceramiczne, które są przeznaczone do estetycznej odbudowy zębów o znacznym stopniu zniszczenia, a osoby o szczególnych upodobaniach mogą zdecydować się nawet na biżuterię nazębną.

DLACZEGO STOMATOLOGIA ESTETYCZNA W J-DENT? 

1. Zostaniesz otoczony kompleksową opieką

Szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii estetycznej łączy się też coraz częściej z kompleksową opieką. Bardzo często o uśmiech pacjenta musi dbać nie jeden, ale kilku specjalistów, bywa więc, że do głosu dochodzi protetyk albo implantolog.

2. Lśniący uśmiech uzyskasz w jeden dzień

Atutem najlepszych gabinetów jest też krótki czas trwania zabiegów, jeśli więc zależy nam na pięknym uśmiechu w krótkim czasie, nie musimy już martwić się o to, że nie będzie to możliwe.

3. Natychmiastowo poprawisz kształt zębów

Jedna wizyta może przynieść efekty tak podczas wybielania zębów, jak i w czasie tych zabiegów, które mają na celu poprawę ich kształtu, problemem przestają być więc ukruszenia, pęknięcia oraz widoczne nierówności między zębami.

4. Będziesz się cieszył z długotrwałych efektów

Co ważne, w zdecydowanej większości przypadków efekt utrzymuje się przez lata, a sam zabieg jest bezbolesny.

Autor

Portal

j-dent.com.pl

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@ j-dent.com.pl

Profesjonalne centrum stomatologiczne oferujące kompleksowe zabiegi dentystyczne