Tajemnica sukcesu


Piotr jest młodym, początkującym przedsiębiorcą. Dwa lata temu ukończył studia w zakresie informatyki i zarządzania na Politechnice Lubelskiej. Jego pasją jest tworzenie stron internetowych poznań.
Pierwszą stroną stworzoną przez Piotra był blog jego koleżanki Marty. Dziewczyna kochała podróże a dzięki umiejętnościom informatycznym Piotra mogła dzielić się swoimi wrażeniami na własnej stronie w internecie. Marta i jej fani na blogu byli zadowoleni z jakości strony internetowej, ale Piotr czuł niedosyt. Wiedział, że utworzona witryna miała swoje poważne braki. Postanowił więc tworzyć po jednej stronie codziennie. Ogłosił więc na lokalnym forum internetowym ofertę swoich usług. Po miesiącu miał już tylu klientów, że utworzył firmę. W swojej ofercie ma ona poza tworzeniem stron, pozycjonowanie stron www poznań i tworzenie aplikacji na telefon.
Z dnia na dzień z usług firmy Piotra korzysta coraz więcej osób. Przedsiębiorca sam jest zdziwiony nagłym napływem klientów. Jednak jego znajomi wiedzą w czym tkwi tajemnica sukcesu Piotrka. Każda stworzona przez niego witryna ma niepowtarzalną, ciepłą kolorystykę, znakomite wykonanie i nigdy nie sprawia problemów w użytkowaniu. Piotr jest po prostu dokładny i ta cecha jest przyczyną jego dobrej passy na rynku.