Zatrzaśnięte drzwi? Dla nich to nie problem!


Czasami wystarcza zwykłe roztargnienie lub chwila nieuwagi – wychodzimy z mieszkania z zajętymi rękami, przeciąg zatrzaskuje za nami drzwi, a my orientujemy się, że klucze zostały w środku.
Inna sytuacja – jesteśmy na wycieczce samochodowej, daleko od miejsca zamieszkania, wracamy do auta, przeszukujemy kieszenie, przetrząsamy torebkę, a po kluczykach ani śladu.
Jedyną pomocą w takim wypadku może być pogotowie zamkowe Poznań.
Współczesne ślusarstwo to coś o wiele więcej niż dorabianie kluczy w kiosku za rogiem. Czy to zatrzaśnięte drzwi, zgubione kluczyki, czy klucz złamany w zamku, wyspecjalizowane firmy służą nam swoją pomocą w nagłych wypadkach szybko, profesjonalnie i co ważne całodobowo. Oczywiście ceny takich usług są odpowiednio wyższe niż wcześniejsze zamówienie fachowca, ale jest to rzecz normalna, z wyższą ceną musimy liczyć się w każdej sytuacji alarmowej. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że w sytuacji kiedy do wyboru mamy szukanie hotelu w naszym miejscu zamieszkania lub podróż komunikacją miejską po zapasowe kluczyki warto poświęcić parę groszy i mieć problem rozwiązany od ręki.